Menüü

SUUSAMATK LAUPÄEVAL, 18. MÄRTSIL
Matkajuht Jarek Jõepera

Lumeolud Põhja-Kõrvemaal on väga head ja loodus lummavalt kaunis. Plaanis on teha tähistatud radadest eemal 4 tunnine suusamatk, kus kulgeme matkasuuskadel metsas, metsateedel, rabamännikutes ja lagerabas. Kohtumispaik on Põhja-Kõrvemaal, Tallinnast umbes tunnise autosõidu kaugusel, täpsem info saadetakse matkal osalejatele.
Suusamatka tempo saab olema rahulik ning 4 tunni jooksul läbime 9-10km. Naudime ja avastame lumiseid maastikke, räägime loodusest ning tunneme ennast hästi. Kui suudate suvel omas tempos joostes läbida 3 km, siis on see suusamatk teile igati jõukohane.

Suusamatka hind on 50 eur/inimene. Vanusele kuni 19 aastat on matka hind 35 eur/inimene. Vanusele alampiiri pole, kuid osaleja peab olema füüsiliselt matkaks valmis. Hinnas sisaldub matkasuusavarustus (suusasaapad nr. 37-48, kvaliteetsed matkasuusad, suusakepid ja säärised), matkajuhi teenus ning kuum mustikakissell matkal.
Suusamatkade ja kasutatava varustuse kohta leiad rohkem infot.

Matkale registreerumiseks helistage palun telefonil 5288885, võtke ühendust Rajalt maas Facebooki lehe kaudu või meiliaadressil jarek@rajaltmaas.ee

Kui soovid oma seltskonnale privaatset suusamatka mõnel muul kuupäeval, siis võta julgelt ühendust.

error: Content is protected !!