Menüü

MATKASUUSKADE RENT

Varustuse renti saame pakkuda vaid kuupäevadel, kui meil endal ei toimu tellitud suusamatku.

Matkasuusavarustus on sobiv sõitjale, kelle pikkus on alates 155cm ja jalanumber vahemikus EU 37 – 48. Matkasuusavarustuse komplekti kuuluvad:

Metallkandiga matkasuusad Fischer, Hagan, Sporten või Madshus millel on Rottafella NNN BC sidemed. Suuskade pikkused on vahemikus 170cm – 210cm.

Suusakepid LEKI. Keppide pikkust saab reguleerida vahemikus 110-150cm.

Matkasuusasaapad  tootjatelt  Alfa, Garmont, Rossignol või Alpina. Matkasuusasaapad on soojemad, kui tavalised murdmaasuusasaapad. Rentides palume võtta saapad, mis on teie harilikust saapa suurusest 1 – 1,5 numbrit suuremad, et sinna sisse mahuks soe sokk ning lisaks jääks varvaste ette veidi vaba ruumi. Vastasel juhul hakkavad külmema ilmaga varbad külmetama.. Kõik suusasaapad on pärast iga kasutuskorda ioniseeriva (lõhna ja baktereid hävitava) kuivatiga kuivatatud ja desovahendiga töödeldud.  Suusasaapad on olemas jala suurustele EU36-47.  Suusakomplektiga tulevad kaasa säärised, mis takistavad lume sattumist suusasaabastesse.

HIND

Hetkel on rentimiseks saadaval 20 suusakomplekti. Varustuse komplektide rendi hinnad:

1  komplekt 1 päev40€
1 komplekt 2 päeva60€
1  komplekt 3 päeva80€
1  komplekt 4 – ..  päeva25€ päev
2  komplekti 1 päev
60€
2  komplekti  2 + päeva 25€ päev / komplekt
3 ja rohkem komplekti25€ päev / komplekt

Uutele klientidele kehtib suusakomplekti rentimisel tagatisraha 200eur/ suusakomplekt, mis tagastatakse rendiperioodi lõpus, kui varustus on tervena tagastatud. Kogemus näitab, et matkasuusa murdmiseks peab kõvasti vaeva nägema ning mõistlikul kasutamisel on selle tõenäosus ülimalt väike. Varasematelt korrektsetelt rentijatelt või meie suusamatkadel käinutelt tagatisraha ei nõuta.

TELLIMINE

Suusavarustus asub Harjumaal Viimsis. Varustuse rentimiseks saatke palun kiri: Jarek@rajaltmaas.ee, kuhu lisage soovitud rendi aeg, suusapaaride arv ja suusatajate pikkused.

error: Content is protected !!