Menüü

LOODUSMATK LAHEMAAL

Matk toimub Lahemaal. Väldime autoteid ja matkame väikestel metsateedel. Kõndimise tempo on rahulik, et jõuaksime näha ja märgata ümbritsevat. Teele jäävad ka Valgejõgi koos Nõmmeveski joa ning seal asuva endise hüdroelektrijaamaga. Rada on valdavalt kuiv ja kulgeb suures osas mööda ilusat metsa, kus avanevad kaunid vaated. Matkajuht räägib loodusest lugusid, õpime selgeks mõne uue liigi ja tunneme ennast hästi. Matkajuhiks on Jarek Jõepera.

VARUSTUS

Kui olud nõuavad on matka korraldaja poolt osalejatele säärised ja soovi korral kepid.

HIND

KirjeldusHind
E-R
Hind
L-P
Matka pikkus kuni 4 tundi. Hinnas sisaldub matk ja matkavarustus kuni 20 inimesele. Lisanduv osaleja 20 €. Lisanduv matkatund 30 €.350 400

SÖÖK & JOOK

Siin on mitu võimalust. Söögi ja joogi saate soovi korral alati ise kaasa võtta. Kui teil endal termosed puuduvad, siis saab matkajuht kaasa võtta termostes sooja joogi. Vee või supi keetmiseks vajaliku nõud ja priimused võtab matkajuht vajadusel kaasa. Lõkkekoha olemasolul saame teha lõkke.

Soovi korral ja eelnevalt kokku leppides saab matkajuht kaasa võtta Eesti tootja “MEKI” matkatoidud, mille valik ja hinnad on nähtavad lingil. Pakendisse tuleb valada vaid kuum vesi ning 10 minutit hiljem on toit söömiseks valmis. 

Kui aga soovite kogeda oma erilisel päeval erakordset toiduelamust, siis saame tellida matka algusesse või lõpp-punkti raamatute “Metsaköök”, “Kahvliahvi kokaraamat” autori ja toiduvõluri Hele-Mai Alamaa metsarestorani, kes pakub taldrikutel parimat ja ilusaimat, mida loodusel pakkuda.  Hele-Mai hõrgutised on silmadega söömiseks nähtavad siin. Toiduelamuse hind grupile kuni 10 inimest – 720 eur, 15 inimest – 1080 eur, 20 inimest 1320eur. Metsaköögi hinnad sisaldavad käibemaksu.

TELLIMINE

Räätsamatka tellimiseks võtke palun ühendust: jarek@rajaltmaas.ee  tel. 5288885

error: Content is protected !!