Menüü

SUUSAMATK IDA-VIRUMAAL AGUSALU KRIIVADEL

Matk toimub Lahemaal. Matkame väikestel metsateedel, sõiduteedest eemal.

VARUSTUS

Kui olud nõuavad on matka korraldaja poolt säärised ja soovi korral kepid.

HIND

Jalgsimatk Kõrvemaal
Kestvus 3-4 tundi (mille jooksul läbime 6-9km). Osalejate arv kuni 10 inimest. Iga lisanduv inimene 10€
350 €
Jalgsimatk Kõrvemaal
Kestvus 5-8 tundi (mille jooksul läbime 7-20km). Osalejate arv kuni 10 inimest. Iga lisanduv inimene 15€
450 €

SÖÖK & JOOK

Siin on mitu võimalust. Söögi ja joogi saate soovi korral alati ise kaasa võtta. Kui teil endal termosed puuduvad, siis saab matkajuht kaasa võtta termostes sooja joogi. Vee või supi keetmiseks vajaliku nõud ja priimused võtab matkajuht vajadusel kaasa. Lõkkekoha olemasolul saame teha lõkke.

Soovi korral ja eelnevalt kokku leppides saab matkajuht kaasa võtta Eesti tootja “MEKI” matkatoidud, mille valik ja hinnad on nähtavad lingil. Pakendisse tuleb valada vaid kuum vesi ning 10 minutit hiljem on toit söömiseks valmis. 

Kui aga soovite kogeda oma erilisel päeval erakordset toiduelamust, siis saame tellida matka algusesse või lõpp-punkti raamatute “Metsaköök”, “Kahvliahvi kokaraamat” autori ja toiduvõluri Hele-Mai Alamaa metsarestorani, kes pakub taldrikutel parimat ja ilusaimat, mida loodusel pakkuda.  Hele-Mai hõrgutised on silmadega söömiseks nähtavad siin. Toiduelamuse hind grupile kuni 10 inimest – 720 eur, 15 inimest – 1080 eur, 20 inimest 1320eur. Metsaköögi hinnad sisaldavad käibemaksu.

TELLIMINE

Räätsamatka tellimiseks võtke palun ühendust: jarek@rajaltmaas.ee  tel. 5288885

error: Content is protected !!