Menüü

PERSONAALSED FOTOKOOLITUSED

Personaalsele fotokoolitusele on oodatud nii päris algajad, kui ka kogemustega pildistajad, kes soovivad juurde saada teistsugust vaadet. Koolitusele võib tulla nii mobiiltelefoni, peegelkaamera, hübriidkaamera või filmikaameraga.

Koolitusele võite tulla üksi või soovi korral oma seltskonnaga. Parima kogemuse saamiseks võiks inimeste arv piirduda 16 inimesega. Mida väiksem on grupp, seda põhjalikumalt saab iga inimesega tegeleda.

Koolituse programmi paneme kokku täpselt selle järgi, mis on teie huvi ja soovid. Programm võib olla universaalne, kus käin läbi erinevad põhilisemad pildistamise teemad, nagu inimesed, sündmused, loodus. Samas võib soovi korral teha väga kitsa suunitlusega koolituse ning puudutada vaid ühte teemat ja selle erinevaid nüansse. Näiteks portreefoto, maastikufoto jne. Igal juhul on erinevate teemade puhul läbivateks suurteks “vaaladeks” valgus ja selle kasutamine, ruumilise pildi loomine, kompositsioon, lugude pildi peale talletamine ja nende rääkimine, värvide ja kontrastide mõju.

Koolitus võib olla segu teooriast, praktikast, piltide analüüsist, fototöötlusest (Adobe Lightroom, Adobe Photoshop baasil), kuid võib olla ka vaid üks nendest neljast. Koolitus võib toimuda ühel päeval või jaguneda mitmele päevale.

KUS?

Koolituse saame teha täpselt seal, kus teile endale sobib ja mis soleks sobiv žanrile, mida on soov õppida. Kui teil endal eelistusi pole, siis saan välja pakkuda üle Eesti palju erinevaid põnevaid kohti. Pikem lugu minu isiklikust fotokirest koos näidisfotodega on leitav siit.

HIND

Fotokoolituse täpne hind sõltub koolituse pikkusest, asukohast ja formaadist. Personaalsed fotokoolitused on tunnipõhise hinnaga.

Esimesed kaks tundi maksavad kokku 220eur ning iga järgnev tund on hinnaga 60 eur. Tallinnast väljapoole lisandub transpordikulu 0.35 eur/km. Projektor ja ekraan on koolitaja poolt ja hinna sees. Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu.

TELLIMINE

Fotomatku ja -koolitusi viib läbi Jarek Jõepera / OÜ Eesti Fotoagentuur
Tellimiseks võtke palun ühendust jarek@estonianphoto.com tel. 5288885

error: Content is protected !!